حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

رویه‌های مرجوعی کالا

ضمانت بازگشت ۷ روزه کالا یکی از خدماتی است که کالدو برندز برای رفاه حال مشتریان خود در نظر گرفته است در صورتی که کد ثبت شده روی محصولات مخدوش نباشد.

شرایط عمومی‌ بازگشت کالا

کاربر موظف است در هنگام دریافت کالا از مامور پست بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید. در صورت دریافت بسته های پستی که دارای مشکل ظاهری هستند, بررسی تنها با داشتن صورت جلسه‌ی بسته‌ی پستی امکان‌پذیر خواهد بود.

هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن لیبل مانع از امکان انصراف از خرید یا بازگشت کالا می‌شود. لذا قبل از باز کردن و استفاده از محصول به تاریخ انقضا، تطابق کالا با سایت و سایر موارد توجه فرمایید.

پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا و مشکل اعلام شده, کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.

بازگشت کالا صرفا با تایید درخواست مرجوعی ثبت شده در سایت امکان پذیر است, توجه داشته باشید هر گونه هزینه و تبعات، در صورت بازگشت کالا بدون ثبت درخواست مرجوعی یا تایید کالدو برندز, بر عهده‌ی کاربر است.

برای ارسال کالای مرجوعی باید از طریق پست بسته را برای کالدو برندز ارسال نماید. هزینه‌ی بازگشت کالاهایی که کاربر مایل به مرجوعی سلیقه‌ای آنهاست, بر عهده‌ی خود کاربر است.

تعویض کالای مرجوعی تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در انبار مرکزی کالدو برندز موجود باشد. در غیر این صورت پس از مرجوع شدن کالا, هزینه برگشت داده می‌شود.

درچه حالتی می‌توانیم از ضمانت بازگشت کالا استفاده نماییم؟

وجود ایراد در کالای دریافت شده

در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای دریافت شده، کاربران عزیز حداکثر طی ۷ روز (پس از دریافت کالا) باید درخواست مرجوعی خود را با ارائه توضیحات در بخش ثبت مرجوعی سایت کالدو برندز ثبت کنند. تیم پشتیبانی کالدو برندز پس از بررسی مورد اعلام شده و تایید درخواست, روند لازم جهت بازگشت یا تعویض کالا انجام می‌دهد.

مغایرت کالای دریافت شده با سفارش

درصورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت کاربران عزیز حداکثر طی ۷ روز (پس از دریافت کالا) باید درخواست مرجوعی خود را با ارائه توضیحات در بخش ثبت مرجوعی سایت کالدو برندز ثبت کنند. تیم پشتیبانی کالدو برندز پس از بررسی مورد اعلام شده و تایید درخواست, روند لازم جهت بازگشت یا تعویض کالا انجام می‌دهد.

انصراف از خرید و عودت کالا

درخواست انصراف از خرید فقط تا ۷ روز پس از دریافت سفارش توسط کاربر امکان پذیر است. پس از آن به هیچ وجه امکان انصراف از سفارش و عودت کالا وجود نخواهد داشت. در صورت انصراف از خرید, باید تمامی هدایا و ساشه ها به همراه محصول مورد نظر مرجوع شود.

هزینه مرجوعی کالا

در صورتی که کالا دچار ایراد بوده یا با اطلاعات مندرج در سایت تطابق نداشته باشد, هزینه عودت کالا بر عهده کالدو برندز است، بنابراین پس از بازگشت کالا به کالدو برندز باید تصویر برگه پستی را از طریق پشتیبانی برای سایت کالدو برندز ارسال نمایید؛ در صورت عدم داشتن فاکتور پستی امکان عودت هزینه ارسال وجود نخواهد داشت.

*در صورت انصراف از خرید که شامل هیچ کدام از موارد فوق نباشد، هزینه عودت کالا بر عهده مشتری است.

شرایط عودت وجه

پس از بازگشت کالا به انبار کالدو برندز و بررسی توسط تیم تضمین کیفیت و تایید شدن مشکل، هزینه به کاربر برگشت داده می‌شود. عودت وجه پس از ثبت درخواست طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت انجام خواهد شد.

نحوه ثبت درخواست مرجوعی

جهت ثبت درخواست مرجوعی از طریق قسمت ثبت مرجوعی سفارش, علت درخواست را به همراه تصاویر و توضیحات لازمه ثبت فرمایید. درخواست در اسرع وقت بررسی خواهد شد و نتیجه آن به کاربر اطلاع رسانی می‌شود.

لوگو کالدو برندز
ورود | ثبت نام
لطفا برای ادامه، شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید:

با ورود یا ثبت نام در کالدو برندز
تمامی قوانین و مقررات را می‌پذیرم.