حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

شیوه‌های پرداخت

برای پرداخت صورت‌حساب خود در فروشگاه اینترنتی کالدو برندز، در حال حاضر می‌توانید از سه روش پرداخت به صورت کارت به کارت، پرداخت از طریق درگاه اینترنتی به صورت آنلاین و پرداخت با کیف پول یا ارزهای دیجیتال اقدام کنید.

چگونه از امکان پرداخت کارت به کارت بهره ببریم؟

مشتریانی که امکان پرداخت اینترنتی را ندارند، می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های اعلام شده از طریق پشتیبانی، کارت به کارت کنند.

برای پرداخت به صورت کارت به کارت، می‌توانید از دستگاه‌های عابر بانک (ATM)  استفاده کنید، یا با استفاده از موبایل بانک، اینترنت بانک و اپلیکیشن‌های مخصوص پرداخت، هزینه خرید خود را به صورت اینترنتی کارت به کارت کنید.

با این حال، توصیه می‌کنیم که کاربران و مشتریان، برای پرداخت هر چه آسان‌تر و پردازش هر چه سریع‌تر سفارش خود، از درگاه پرداخت اینترنتی سایت کالدو برندز استفاده کنند. پرداخت از طریق درگاه‌های بانکی متصل به سایت کالدو برندز، به دلیل فرایند خودکار و پردازش آسانی که دارد، راحت‌تر و سریع‌تر است.

امکان پرداخت با درگاه اینترنتی چگونه است؟

همه مشتریان کالدو برندز می‌توانند در پایان مراحل ثبت سفارش اینترنتی خود، هزینه سفارش‌شان را از طریق درگاه بانکی متصل به سایت کالدو برندز به صورت آنلاین پرداخت کنند. هر کاربر، پس از آنکه پیام «پرداخت موفقیت‌آمیز بود» را دریافت کرد، می‌تواند مطمئن باشد، که ثبت سفارش او قطعی شده و سفارش توسط فروشگاه در مرحله پردازش برای ارسال قرار گرفته است.

در پرداخت هزینه به این روش، نیازی نیست که کاربر، پرداخت خود را به فروشگاه اطلاع دهد و سفارش، به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. توجه داشته باشید، که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی خود را به همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است، که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و سریع‌تر شدنِ فرایند پردازش سفارشِ‌های کاربران می‌شود.

چگونه باید پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهیم؟

اگر از فروشگاه اینترنتی کالدو برندز خرید می‌کنید، می‌توانید مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین پرداخت کنید. در حال حاضر با استفاده از کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

برای پرداخت از طریق درگاه اینترنتی، لازم است، که اطلاعات عنوان شده در ادامه این راهنما را در اختیار داشته باشید، تا پس از وارد کردن آن‌ها و دریافت پیام موفقیت‌آمیز بودن پرداخت، سفارش شما در مرحله پردازش قرار بگیرد.

 شماره ۱۶ رقمی کارت

مهم‌ترین مورد برای پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی، شماره ۱۶ رقمی نوشته شده بر روی کارت‌های بانکی است. برای پرداخت اینترنتی باید این شماره را در درگاه پرداخت بانکی وارد کنید. این شماره بر روی همه کارت‌های بانکی درج شده است.

رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی

برای پرداخت با کارت‌های بانکی به صورت اینترنتی، لازم است رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) خود را از عابر بانک (ATM) بانک خود دریافت و فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز (POS) وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مانند بانک سامان، معمولاً رمز اینترنتی کارت را در هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما در بیشتر بانک‏‌ها، کارت‌های صادر شده در زمان تحویل دارای رمز خرید اینترنتی نیستند و برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، باید به دستگاه عابر بانک (ATM) بانک صادر کنندهٔ کارت خود مراجعه کنید.

برای فعال‌سازی یا دریافت رمز دوم کارت خود، کافی است آن را وارد دستگاه عابر بانک (ATM) کنید و از قسمت عملیات رمز، برای مشخص و فعال کردن رمز دوم خود اقدام کنید.

پس از انجام این کار، در زمان پرداخت اینترنتی، در قسمت رمز دوم یا رمز اینترنتی صفحه پرداخت، می‌توانید رمز پویای خود را وارد کنید و پرداخت آنلاین خود را انجام دهید.

 کد  CVV2

کد CVV2 یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است، که در قسمت پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود. این کد، به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

کد CVV2 بر روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ِ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و چندی دیگر از بانک‌ها، به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است. در برخی از کارت‌های بانکی دیگر مانند بانک ملی، این کد یک عدد ۴ رقمی است.

تاریخ انقضای کارت بانکی

تاریخ انقضا، بر روی اغلبِ کارت‌های بانکی چاپ شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضایی وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از عدد ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

لوگو کالدو برندز
ورود | ثبت نام
لطفا برای ادامه، شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید:

با ورود یا ثبت نام در کالدو برندز
تمامی قوانین و مقررات را می‌پذیرم.