حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

خرید آنلاین لوازم آرایشی اصل؛ مطمئن، به‌صرفه و اورجینال

خرید آنلاین لوازم آرایش اصل؛ مطمئن، به‌صرفه و اورجینال

برای آگاهی از سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی، فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی، خرید لوازم آرایشی اصل دیجی کالا
لوازم آرایشی زنانه خانومی لوازم آرایشی و بهداشتی سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی نی نی سایت در این مقاله با ما همراه باشید.

خرید آنلاین لوازم آرایشی همیشه دلهره و نگرانی خاصی برای ما خانم ها به همراه دارد؛ از این جهت که وسایلی که برای آن هزینه می‌کنیم مرغوب، اورجینال و با کیفیت باشد. خصوصا اینکه این روزها بسیاری از لوازم آرایش اصل و اورجینال در فروشگاه های حضوری خرید لوازم آرایش وجود ندارند.

به همین دلیل بانوان مجبور می‌شوند گاهی برای خرید آنلاین لوازم آرایشی ریسک کنند. اما برای خرید لوازم آرایش از سایت ها یا فروشگاه های آنلاین باید به چه نکاتی دقت کنیم؟ چه پیج هایی لوازم آرایش اصل و اورجینال را به فروش می‌رسانند؟

امروز در این مطلب از مجله زیبایی کالدو برندز قصد داریم شما را با نکات اصلی و مهم خرید اینترنتی و آنلاین لوازم آرایشی آشنا کنیم. همراه ما باشید.

چرا لوازم آرایشی محبوب و اورجینال در فروشگاه های ایران وجود ندارند؟

چرا لوازم آرایشی محبوب و اورجینال در فروشگاه های ایران وجود ندارند؟

شرایط ویژه‌ی کشور ما به واردکنندگان لوازم آرایشی اورجینال آزادی عمل زیادی نمی‌دهد. به همین دلیل است که بسیاری از کسانی که محصولات آرایشی مارک و برند را مستقیما از کشورهای اروپایی وارد می‌کنند، مجبور هستند کالاهای خود را به‌صورت اینترنتی به فروش برسانند.

یکی از دلایل این تصمیم، هزینه سنگین وارد کردن محصولات آرایشی اورجینال به کشور است. چون هزینه‌ی موجود کردن این لوازم بیشتر از لوازم فیک و های‌کپی است. به همین دلیل وارد کنندگان لوازم آرایش اورجینال به کشور سعی می‌کنند هزینه‌ی خرید یا اجاره مغازه را از مخارج خود کم کنند.

این مورد به نفع خریداران هم هست. چون قیمت فروش این محصولات در آنلاین شاپ ها کمتر از قیمت فروش آن‌ها در مغازه است. بنابراین برای خریدار و مشتری صرفه اقتصادی خواهد داشت.

اما با این وجود باز هم خرید لوازم آرایشی به‌صورت آنلاین ریسک زیادی دارد. چون در کنار سایت ها و آنلاین شاپ های معتبری که محصولات یونیک و اصل دارند، سایت هایی هم هستند که از اعتماد مردم سوءاستفاده کرده و لوازم آرایش های‌کپی یا فیک را با قیمت محصولات اصل می‌فروشند. پس زمان خرید از سایت های فروش لوازم آرایش آنلاین باید به چه مواردی توجه کنیم؟

نکات مهم و ضروری برای خرید آنلاین لوازم آرایش و تشخیص اصل از فیک

نکات مهم و ضروری برای خرید آنلاین لوازم آرایش و تشخیص اصل از فیک

با یک سرچ ساده در گوگل یا پیج های اینستاگرام می‌توانید حجم زیادی از پیج ها یا سایت های فروش آنلاین لوازم آرایش را بشناسید. کدام‌یک از این پیج ها محصولات معتبر آرایشی می‌فروشند؟ محصولات کدام پیج اصل و اورجینال است؟ بعد از خرید لوازم آرایش سلامت پوستم به خطر نمی‌افتد؟ اگر بعد از واریز مبلغ محصولات حسابم را مسدود کند چه؟ اگر از کیفیت محصولات راضی نباشم درآمدم را دور ریخته‌ام!

این موارد نگرانی‌های همه‌ی ما قبل از خرید آنلاین است؛ خصوصا برای لوازم آرایشی. برای اینکه در هر مسئله‌ای میزان خطا و اشتباهات را کمتر کنیم، بهتر است در آن زمینه اطلاعات واضح و کاملی داشته باشیم. با دانستن نکات زیر می‌توانید بهترین و معتبر ترین آنلاین شاپ را برای خرید آنلاین لوازم آرایش انتخاب کنید:

۱. به دقت پیج و سایت آنلاین شاپ خرید لوازم آرایش را بررسی کنید

۱. به دقت پیج و سایت آنلاین شاپ خرید لوازم آرایش را بررسی کنید

اگر قصد خرید از یک پیج اینستاگرام یا سایت فروشگاهی را دارید، باید نمادهای الکترونیک مجموعه، مجوزها و انواع برند هایی که این فروشگاه موجود کرده است را به دقت بررسی کنید. توضیحات محصولات را ریز به ریز مطالعه کرده و اگر لازم شد، آن‌ها را با سایت اصلی برند مقایسه کنید. بسیاری از پیج های اینستاگرام سایت معتبری برای فروش لوازم آرایش خود ندارند. بهتر است از خرید از چنین فروشگاه های آنلاینی خودداری کنید. اعتبار یک آنلاین شاپ با طراحی سایت بالاتر رفته و احتمال کلاهبرداری را هم کمتر می‌کند.

۲. ویژگی های آنلاین شاپ معتبر برای خرید لوازم آرایش را بشناسید

۲. ویژگی های آنلاین شاپ معتبر برای خرید لوازم آرایش را بشناسید

نظر کاربران درباره محصولی که شما قصد خرید آن را دارید، بهترین راهنماست. بسیاری از سایت ها ممکن است بخش نظرات ضعیفی داشته باشند. همچنین ممکن است دیزاین سایت یا سبک آن به درخواست فروشنده به‌گونه‌ای طراحی شده باشد که شما به‌عنوان یک خریدارِ جدید به راحتی نتوانید به این نظرات دسترسی پیدا کنید.

اما اکثر سایت ها یا پیج های معتبر در بخش نظرات با مشتریان در تعامل هستند؛ انتقادات و پیشنهادات آن‌ها را می‌پذیرند و محترمانه با آن‌ها ارتباط می‌گیرند. این یکی از مهم ترین ویژگی های یک آنلاین شاپ معتبر لوازم آرایشی است.

ویژگی مهم دیگر، ژورنالی نبودن عکس‌هاست. یک فروشگاه با عکاسی یونیک و غیرژورنالی از محصولات خود به مشتریان احترام می‌گذارد. با عکس‌های یونیک و انتشار ویدئوهای تست محصول، شما با خیال آسوده‌تری برای خرید آنلاین لوازم آرایش اقدام خواهید کرد.

۳. همیشه قیمت بالا نشان دهنده کیفیت لوازم آرایش نیست

۳. همیشه قیمت بالا نشان دهنده کیفیت لوازم آرایش نیست

این تصور غلط در ذهن بسیاری از ما ایرانی‌ها وجود دارد که اجناس گران قیمت همیشه مرغوب‌تر هستند. شاید برای خرید لوازم برند این مسئله صدق کند؛ اما همیشه این قاعده پابرجا نیست. چون بسیاری از افراد کلاهبردار قیمت محصولات فیک را هم‌پای محصولات اورجینال تعیین می‌کنند تا مشتری از قیمت به اشتباه افتاده و جنس فیک را به جای اصل بخرد. بنابراین از رِنج قیمت‌های یک آنلاین شاپ درباره اورجینال بودن محصولات آن قضاوت نکنید.

۴. لیست خرید لوازم آرایش مورد نیازی که آنلاین سفارش می‌دهید را حاضر کنید

۴. لیست خرید لوازم آرایش مورد نیازی که آنلاین سفارش می‌دهید را حاضر کنید

هنگام خرید آنلاین لوازم آرایش ما خانم ها عموما دچار هیجان می‌شویم. بعد از واریز وجه و ثبت سفارش تازه متوجه می‌شویم که محصولات ضروری‌تری نیاز داشته‌ایم؛ اما حواس‌مان پرت محصولات متفرقه شده و برای ویرایش سفارش دیر شده است.

بیشتر بخوانید:

راهنمای انتخاب بهترین سایه چشم برای سبک های مختلف آرایش
آموزش مرحله به مرحله آرایش چشم گربه ای
آموزش آرایش چشم خلیجی + آموزش ویدیویی مرحله به مرحله
روش مراقبت از لوازم آرایش؛ تاریخ انقضای هر کدام چقدر است؟

به همین دلیل بهتر است قبل از تکمیل سفارش لیست لوازم مورد نیازمان از محصولات کیکو میلانو را آماده کرده و نیازهایمان را اولویت‌بندی کنیم. سپس می‌توانیم با خیال راحت و بدون نگرانی لوازم آرایش موردنظرمان را آنلاین بخریم.

۵. بافت پوست و نیازهای روزمره خود را بشناسید

۵. بافت پوست و نیازهای روزمره خود را بشناسید

خرید لوازم آرایش آنلاین، خصوصا لوازمی که با تناژ پوستی سر و کار دارند تا حدی مشکل است. اینکه کرم پودر یا رژ لبی را انتخاب کنیم که رنگ آن دقیقا مناسب رنگ پوست مان باشد، حتی در زمان خرید حضوری هم دشوار است؛ چه برسد به خرید آنلاین.

راهکاری که برای این سبک خرید می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم این است که از پیج‌های خرید کنید که در بخش تولید محتوای سایت یا پیج خود به تست محصولات‌شان بپردازند.

بسیاری از آنلاین شاپ ها برای فروش چنین لوازم آرایشی، ویدئوهای تست رنگ محصول روی دست یا صورت در نظر می‌گیرند. در این صورت، دست شما برای انتخاب لوازم آرایش و خرید آنلاین آن بازتر خواهد بود.

۶. درباره برند های آرایشی معتبر تحقیق کنید

۶. درباره برند های آرایشی معتبر تحقیق کنید

چند برند آرایشی معتبر و معروف دنیا را می‌توانید نام ببرید؟ برند های آرایشی معتبری مثل کیکو میلانو ایتالیا در ایران کمیاب هستند. فقط بعضی از آنلاین شاپ ها محصولات این برند های اصل را در لیست محصولات‌شان نام می‌برند که اکثر اوقات هم موجودی کافی برای ثبت سفارش مشتریان ندارند.

ما در فروشگاه کالدو برندز تمامی محصولات برند کیکو میلانو را مستقیما از میلان ایتالیا به کشور وارد کرده و با قیمت استثنایی به فروش می‌رسانیم. با شناخت برند های معتبر و اطمینان از فروشگاه انتخابی‌تان می‌توانید راحت‌تر خرید کرده و نگران سلامت پوست‌تان هم نباشید.

از صفحه بیوتی بلاگر های اینستاگرام برند ها و فروشگاه های معروف ایران را بشناسید

کلام آخر…

کالدو برندز همیشه با شما صادق بوده و هست. واقعیت این است که اگر به نکاتی که در این محتوا به آن‌ها اشاره کردیم دقت نکنید، مجبور می‌شوید محصولات تمام سایت ها را یکبار امتحان کرده و از صحت کلام آن‌ها مطمئن شوید. در این بین سایت ها و پیج هایی هم هستند که محصولات‌شان چنان بی کیفیت و نامرغوب است که حتی با یکبار استفاده هم سلامت پوست و زیبایی شما را به خطر می‌اندازند. پس قبل از خرید آنلاین لوازم آرایشی حتما به موارد زیر دقت کنید:

  • پیش از خرید آنلاین لوازم آرایش با چند نفر مشورت کنید
  • درباره برند مورد نظرتان از دوستان سوال بپرسید
  • از صفحه بیوتی بلاگر های اینستاگرام برند ها و فروشگاه های معروف ایران را بشناسید
  • درباره بافت پوست و انتظارات‌تان اطلاعات بیشتری بدست آورید
  • اگر برای اولین بار از یک سایت خرید می‌کنید، بیشتر از یک یا دو محصول سفارش ندهید
  • از ثبت برند فروشگاه اطمینان حاصل کنید
  • ترجیحا در اولین خرید آنلاین لوازم آرایش از یک سایت، از سفارش محصولات چشمی اجتناب کنید

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پرفروش
لوگو کالدو برندز
ورود | ثبت نام
لطفا برای ادامه، شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید:

با ورود یا ثبت نام در کالدو برندز
تمامی قوانین و مقررات را می‌پذیرم.