حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

چطور لب برجسته و طبیعی داشته باشیم؟ 4 مرحله آسان!

چطور لب برجسته و طبیعی داشته باشیم؟

لب برجسته و خوش فرم تاثیر بسزایی در زیبایی چهره و دلنشین بودن ما دارد. شاید از نظر بسیاری از افراد، کوتاه‌ترین و بهترین راه‌حل رسیدن به لب های خوش فرم و برجسته این است که به سراغ جراحی پلاستیک و بوتاکس برویم؛ اما عوارض این کار بسیار زیاد و هزینه‌اش هم سنگین است.

همچنین لب برجسته طبیعی زیبایی دیگری دارد. شاید در بعضی از وب‌سایت‌ها به شما پیشنهاد کنند که با استفاده از مواد طبیعی، لب خود را بزرگ کنید، مثل لب برجسته با دارچین و…؛ اما هیچ‌یک از این روش‌ها تاثیری بر فرم لب شما نخواهند داشت. بهترین و کم‌هزینه‌ترین راه‌حل این است که با استفاده از میکاپ لب های خود را برجسته و جذاب کنیم.

از آنجا که همه‌ی ما خانم ها خواهان لب های برجسته خوش فرم، جذاب و خوش رنگ هستیم، نحوه صحیح رژ لب زدن را امروز در مجله زیبایی کالدو برندز آموزش خواهیم دید. به این ترتیب می‌توانید لب های برجسته زیبایی داشته و بدرخشید.

ترفندهای مهم آرایشی برای برجسته کردن لب ها

ترفندهای مهم آرایشی برای برجسته کردن لب ها

رژ لب بخش مهمی از میکاپ صورت است. حتی اگر تمام اعضای صورت را به خوبی آرایش کنید اما رژ لب نزنید، صورت تان بی‌روح دیده می‌شود؛ انگار یک چیزی در صورت شما کم است. میکاپ لب، زیبایی تان را چندین برابر می‌کند.

قدرت رژ و زیبایی لب به‌قدری زیاد است که می‌توانید فقط با همان میکاپ کرده و به کارهایتان برسید؛ بدون هیچ آرایش دیگری! اما برای اینکه اصولی، جذاب و زیبا میکاپ کرده و لب های برجسته دخترانه و خاصی داشته باشید، باید حین آرایش به بعضی از نکات توجه ویژه‌ای داشته باشید:

1. برق لب؛ محصول آرایشی که برای برجسته کردن لب ها طراحی شده

1. برق لب؛ محصول آرایشی که برای برجسته کردن لب ها طراحی شده

لب های براق و شاین حتی اگر رنگ خاصی هم نداشته باشند، بزرگ و برجسته دیده می‌شوند. برای اینکه لب های خوش فرم، مرتب و زیبایی داشته باشید، به سه وسیله پرکاربرد نیاز دارید:

 1. رژ لب خوش رنگ کیکو میلانو
 2. کانسیلر مایع کیکو میلانو
 3. برق لب

ابتدا محیط طبیعی لب هایتان را با استفاده از مداد لبی که رنگ آن نزدیک به رنگ رژ است، خط بکشید. سپس با دقت و کاملا تمیز، سطح لب را رژ بزنید. در نهایت بعد از خشک شدن رژ، سطح آن را با استفاده از برق لب براق کنید. در نهایت با استفاده از کانسیلر در اطراف لب می‌توانید محیط لب را روشن کنید تا برجسته تر دیده شود. همچنین با کانسیلر می‌توانید فرم لب را اصلاح کنید تا مرتب‌تر باشد.

2. مداد چشم؛ با مداد چشم مشکی لب هایتان را برجسته و خوشگل کنید

2. مداد چشم؛ با مداد چشم مشکی لب هایتان را برجسته و خوشگل کنید

مداد چشم مشکی نه‌تنها چشم های شما را جذاب و گیرا می‌کند؛ بلکه قادر است لب هایتان را برجسته و خوش فرم نشان دهد. اگر لب های باریک یا کوچکی دارید، با استفاده از لوازم آرایش زیر می‌توانید حرفه‌ای میکاپ کرده و لب برجسته داشته باشید:

 1. مداد لب
 2. رژ لب (ترجیحا پالتی)
 3. مداد چشم مشکی

اول از همه باید با استفاده از یک مداد لب که رنگ نزدیکی به رنگ رژ تان دارد، محیط لب را مشخص کنید. سپس روی لب را مقدار خیلی کمی رژ بزنید تا نرم شود. گوشه های لب را با استفاده از مداد چشم مشکی کیکو میلانو تیره کنید. این کار را با دقت انجام دهید تا مجبور به پاک کردن خطوط نباشید. البته می‌توانید به جای مداد مشکی چشم، از رژ لب تیره استفاده کنید.

پس از این مرحله، با استفاده از اپلیکاتور مخصوص پالت رژ لب، تمام سطح لب را به خوبی رژ بزنید تا خطوط مشکی زیر رژ پنهان شوند. در نهایت فقط حاله‌ای تیره از مداد مشکی زیر رژ مشخص است که گوشه لب را تیره و ظاهر آن را برجسته کرده است.

3. مداد لب؛ حتما در میکاپ لب از مداد کمک بگیرید

3. مداد لب؛ حتما در میکاپ لب از مداد کمک بگیرید

اکثر خانم ها فقط با استفاده از رژ لب میکاپ کرده و نمی‌دانند که وقتی مداد و رژ لب باهم استفاده شوند، غوغا می‌کنند. قبل از هر چیز حیطه طبیعی لب ها را با مداد لب مشخص کنید. داخل این خطوط را با رژ لب مورد نظرتان پر کنید. بعد از پایان کار هم می‌توانید دوباره با استفاده از مداد لب، ظاهر لب را زیباتر کنید.

4. خط هفتی بالای لب را فراموش نکنید

4. خط هفتی بالای لب را فراموش نکنید

جالب است بدانید یکی از خواهش‌های آقایان از ما خانم‌ها این است که فرم هفتی لبِ بالا را با رژ پر نکنیم. زیبایی و جذابیت لب بالایی ما به این است که فرم هفت جذابی داشته باشد. حین میکاپ نه‌تنها نباید این قسمت را با رژ بپوشانیم؛ بلکه باید به کمک هایلایتر آن را تیزتر و جذاب‌تر جلوه دهیم تا دلرباتر باشد. برای این ترفند به لوازم زیر نیاز خواهیم داشت:

 1. مداد هایلایتر روشن
 2. رژ لب
 3. برق لب

ابتدا با استفاده از هایلایتر لب، بخش هفتی لب بالا را خط بکشید تا روشن‌تر دیده شود. سپس اطراف لب پایین را هم با استفاده از همین مداد خط محوی بکشید. حالا می‌توانید سطح لب را رژ بزنید. بعد از اینکه رژ تکمیل شد، مرکز لب پایین را هایلایتر زده و آن را با برق لب، براق کنید.

نکات برجسته کردن لب های باریک و لب های قلوه ای

نکات برجسته کردن لب های باریک و لب های قلوه ای

فرم لب های همه‌ی ما انسان‌ها شبیه هم نیست. بعضی از ما لب های باریک داریم و بعضی دیگر، لب های بزرگ و پهن. اندازه و حالت لب هر فردی مختص اوست. همین مسئله باعث می‌شود که نحوه برجسته کردن هر فرم لب متفاوت از فرم دیگر باشد.

بیشتر بخوانید:

راهنمای انتخاب بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده مژه
6 راز مهم برای انتخاب کرم پودر اصل و با کیفیت
روش مراقبت از لوازم آرایش؛ تاریخ انقضای هر کدام چقدر است؟
ترفندهای آرایش دانشجویی؛ چطور برای دانشگاه آرایش کنیم؟

لب های قلوه ای

شما به اندازه کافی لب های بزرگ و گوشتی دارید. پس لازم نیست خط لب را خارج از محیط طبیعی لب تان بکشید. خانم هایی با لب قلوه ای، با رژ تیره زیباتر خواهند بود.

لب های باریک و نازک

شما باید تلاش بیشتری برای برجسته کردن لب به کمک میکاپ داشته باشید. اطراف خط طبیعی لب تان را با استفاده از یک مداد لب که یک درجه از رنگ طبیعی آن تیره‌تر است، خط بکشید. این خط نباید چندان پهن باشد. بعد از آن سعی کنید با انتخاب یک رژ لب خوش رنگ و زیبا لب تان را رژ بزنید. بعد از اتمام میکاپ هم می‌توانید اطراف لب را با کانسیلر یا مداد سفید مرتب کنید.

چطور باید مراقب لب های برجسته و خوشگل مان باشیم؟

چطور باید مراقب لب های برجسته و خوشگل مان باشیم؟

لب از اعضای خوشگل و دوست داشتنی صورت است که تاثیرش بر زیبایی افراد از کسی پوشیده نیست. نگهداری و مراقبت از این عضو زیبا باعث جذاب‌تر شدن نتیجه میکاپ می‌شود. بنابراین سعی کنید در طول روز با رعایت نکات زیر، مراقب وضعیت لب های خود باشید؛ چه برجسته باشند و چه باریک.

 1. همانطور که مراقب اسکراب پوست تان هستید، لب ها را هم اسکراب کنید. علاوه‌بر استفاده از محصولات مراقبتی اسکراب لب، می‌توانید با استفاده از مسواک کشیدن روی لب ها پوست‌های مرده را از روی آن‌ها بردارید.
 2. شب‌ها قبل از خواب با استفاده از کرم مرطوب کننده یا بالم لب کیکو میلانو، لب ها را نرم کنید. در این ساعات ترکیبات کرم یا بالم به خوبی به لب نفوذ کرده و بافت آسیب‌دیده‌ی آن را ترمیم می‌کنند.

 

برای اینکه لب های نرم و سالمی داشته باشید

 

 1. برای اینکه لب های نرم و سالمی داشته باشید، می‌توانید یک چای کیسه‌ای را به آب داغ آغشته کرده و بعد از اینکه کمی خنک شد، آن را روی لب بگذارید. بعد از 3 دقیقه می‌توانید معجزه را به چشم خود مشاهده کنید.
 2. کندن پوست لب با استفاده از دندان عامل از بین رفتن زیبایی و برجستگی لب های شماست. حتی در پراسترس‌ترین لحظات هم هرگز به لب هایتان آسیب نرسانید.
 3. اگر قبل از میکاپ لب، آن‌ها را اسکراب کنید، نتیجه آرایش تان برجسته و جذاب شدن لب های شماست. حتی ماندگاری رژ لب کیکو میلانو با این ترفند روی لب هایتان بیشتر خواهد شد.

 

شاید برای رسیدن به لب های برجسته و متفاوت، کوتاه‌ترین و ساده‌ترین راه‌حل، بوتاکس و تزریق ژل باشد

در نهایت…

مراقبت از هر عضو بدن، باعث زیبایی و شفافیت آن می‌شود؛ خصوصا اعضای صورت. شاید برای رسیدن به لب های برجسته و متفاوت، کوتاه‌ترین و ساده‌ترین راه‌حل، بوتاکس و تزریق ژل باشد؛ اما اگر به تعداد افرادی که بعد از این اقدامات پشیمان شده‌اند توجه کنید، نظرتان عوض خواهد شد.

هر روز صبح با حوصله میکاپ کردن قطعا عوارض کمتری در مقایسه با تزریق و دیگر روش‌های برجسته کردن لب دارد. پس با اهمیت دادن به سلامتی و زیبایی‌تان، منطقی‌ترین راه را انتخاب کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پرفروش
لوگو کالدو برندز
ورود | ثبت نام
لطفا برای ادامه، شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید:

با ورود یا ثبت نام در کالدو برندز
تمامی قوانین و مقررات را می‌پذیرم.