حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای انتخاب بهترین سایه چشم برای سبک های مختلف آرایش

راهنمای انتخاب بهترین سایه چشم برای سبک های مختلف آرایش

سایه چشم از بهترین لوازم آرایشی است که با میکاپ و چشم های شما جادو می‌کند! بهترین سایه چشم با رنگ های جذاب و خاص خود چنان قدرتی دارد که می‌تواند به صورت شما رنگ پاشیده و زیبایی آن را هزار برابر کند. به همین دلیل است که خرید بهترین سایه چشم برای تمام بانوان خوش سلیقه امری واجب و حیاتی‌ست.

قیمت سایه چشم یا هر لوازم آرایش دیگری ممکن است برای ما هنگام خرید اهمیت زیادی داشته باشد؛ اما کیفیت و پیگمنت بالای این محصول بیشتر از قیمت آن مهم است. برخی از بانوان فکر می‌کنند که سایه چشم فقط در آرایش های غلیظ کاربرد دارد. شاید این تفکر تا 10 سال قبل درست محسوب میشد؛ اما امروزه تنوع رنگ های سایه چشم بالا رفته و به همین دلیل می‌توان حتی برای آرایش های ساده هم از سایه مناسب استفاده کرد.

شما چطور؟ کار با سایه چشم را تا چه اندازه بلد هستید؟ می‌دانید برای هر سبک آرایشی، بهتر است از چه تناژ رنگی استفاده کرد؟ بهترین برند سایه چشم را می‌شناسید؟ می‌دانید انواع سایه چشم کدام‌ها هستند؟ اگر به دنبال پاسخ این سوال های مهم آرایشی می‌گردید، تا انتهای این مطلب از مجله زیبایی کالدو برندز همراه ما باشید.

بهترین سایه چشم دخترانه چیست؟

به‌خاطر داشته باشید که در هر رده سنی، آرایش غلیظ سن افراد را بیشتر نشان می‌دهد. بنابراین با یک آرایش ساده و زیبای دخترانه می‌توانیم حتی چهره ای جوان و کم‌سن داشته باشیم! به شرطی که در استفاده از رنگ های سایه چشم و ترکیب آن‌ها زیاده‌روی نکنیم.

سایه چشم دخترانه عموما مات، ملیح و ملایم است. از این نوع سایه نباید در تمام سطح پلک بالا استفاده کرد؛ بلکه می‌توان تنها قسمت انتهایی پلک را کمی رنگی و متفاوت کرد. سایه های شاین ملایم هم می‌توانند گاهی در این نوع آرایش کاربرد داشته باشند. البته بهتر است تناژ رنگی ملایمی برای این سبک انتخاب کنیم تا یک میکاپ ساده و دخترانه داشته باشیم.

سایه چشم ساده را چگونه به کار ببریم؟

سایه چشم ساده را چگونه به کار ببریم؟

زیبایی در اوج سادگی‌ست! با این جمله چقدر موافق هستید؟ ما در برخی موقعیت ها و مکان های رسمی نیاز به آرایش های ساده و رسمی داریم؛ همانطور که لباس های سنگین و مناسبی برای این شرایط انتخاب می‌کنیم. آرایش ساده چشم با استفاده از سایه می‌تواند وجهه‌ی ما را بهتر حفظ کرده و احترام خاصی برای‌مان بخرد.

برای داشتن یک آرایش چشم ساده بهتر است ابتدا پشت پلک را با کرم پودر یا کانسیلر مناسب زیرسازی کنیم. در ادامه، براش سایه را به یک سایه ملایم و ملیح آغشته کرده و آن را از انتهای پلک به سمت انتها پخش می‌کنیم. در نهایت می‌توانید بر اساس سلیقه‌تان، یک خط چشم نازک (به حالت بُن مژه) کشیده و سپس ریمل بزنید.

سایه چشم مات چه کاربردی دارد؟

سایه چشم مات چه کاربردی دارد؟

سایه چشم مات هم در بازار لوازم آرایش تنوع بیشتری داشته و هم مشتریان بیشتری دارد. تنوع آرایشی هم که می‌توان با سایه چشم مات پیاده کرد، از سایه های براق و درخشان بیشتر است. این نوع سایه بافت نرم و سبکی دارد. روغن آن نیز متناسب و متوسط است. از این نوع سایه می‌توان در تمام قسمت های چشم استفاده کرد. بنابراین محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد.

زیبایی و جذابیتی که سایه چشم مات به چشم ها هدیه می‌کنند، ستودنی‌ست؛ خصوصا اگر ترکیب رنگی را رعایت کنید. البته این روزها به دلیل پرطرفدار بودن آرایش های تابستانی می‌توان رنگ های مختلفی را در کنار هم استفاده کرد تا میکاپی بی‌نقص و جذاب داشت.

انتخاب بهترین سایه چشم شاین چگونه است؟

انتخاب بهترین سایه چشم شاین چگونه است؟

بهترین سایه چشم شاین در دو حالت سنگی و پودری در بازار عرضه می‌شوند. درخشش این نوع سایه به شما کمک می‌کند تا میکاپ متفاوت و خاصی بر چهره داشته باشید. برخلاف سایه چشم مات، سایه های شاین و براق را نمی‌توان در تمام نقاط اطراف چشم استفاده کرد. در عوض بهتر است از این نوع سایه فقط در انتهای پلک چشم استفاده کنیم تا نتیجه بهتری بگیریم. به‌کار بردن سایه های شاین در گوشه داخلی چشم، نظم آرایش را بهم می‌زند.

در مقابل، شما می‌توانید برای ایجاد تنوع در چهره تان، به کمک سایه چشم یک خط شاین و محو در زیر چشم بکشید تا آرایش خاص تری داشته باشید. بافت سایه های براق تا حدی سنگین و چرب است تا بهتر بتواند ایستایی خود را در پشت پلک‌ها حفظ کند. به کمک این نوع سایه چشم می‌توانید بهترین میکاپ را روی پلک هایتان پیاده کرده و لذت ببرید.

بهترین سایه چشم اکلیلی چه مزیتی دارد؟

بهترین سایه چشم اکلیلی چه مزیتی دارد؟

سایه چشم شاین را با سایه چشم اکلیلی اشتباه نگیرید. از مقایسه دو تصویر درج شده برای هر یک از این سایه ها می‌توانید تفاوت آن‌ها را به خوبی درک کنید. براقیت سایه های اکلیلی از سایه های شاین بیشتر است. در حقیقت، میزان اکلیل به‌کار رفته در سایه های شاین کمتر از سایه های اکلیلی بوده و حتی اندازه آن‌ها نیز کوچک‌تر است؛ اما سایه های اکلیلی دارای اکلیل های بزرگ‌تر و مشهود‌تری هستند.

درخشندگی این نوع سایه چشم زیاد است. به همین دلیل در آرایش های ساده به کار نمی‌روند. عموما در مجالس مهم و جشن های عروسی به کمک این نوع سایه، میکاپ را تکمیل می‌کنند. گاهی از سایه اکلیلی بی‌رنگ در زیر ابرو ها به عنوان هایلایتر استفاده می‌شود. با این کار می‌توان زیبایی چشم ها را چندین برابر کرد. میکاپ آرتیست ها از این سایه چشم در آرایش های خلیجی برای طراحی خطوط نازک و جذاب استفاده می‌کنند.

همچنین بخوانید:

بهترین رنگ رژ لب؛ کاملترین راهنمای جامع انتخاب و خرید رژلب
راهنمای انتخاب بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده مژه
6 راز مهم برای انتخاب کرم پودر اصل و با کیفیت

چگونه از سایه چشم ساده برای بیرون رفتن استفاده کنیم؟

زیبایی چهره ما خانم ها به تنهایی کافی‌ست! پس برای حضور در هر موقعیت و مکانی به میکاپ سنگین و غلیظ نیازی نداریم. در عوض می‌توانیم با یک آرایش چشم ساده، بیرون رفته و به کارهای روزمره‌مان برسیم.

برای این کار، پیشنهاد ما به شما استفاده از سایه چشم مات است. رنگ این سایه به انتخاب شماست؛ اما دقت کنید اگر سایه تیره انتخاب کردید، از غلظت آن کم کنید تا ملایم دیده شود. از گوشه‌ی خارجی پلک شروع به محو کردن سایه کنید. سپس کم کم به سمت گوشه داخلی چشم بیایید. با سایه چشم تیره نیازی به خط چشم نازک نیست؛ اما اگر سایه ملایمی انتخاب کردید، می‌توانید قبل از استفاده از ریمل، کمی خط چشم به انتهای چشم تان اضافه کنید.

معرفی بهترین مارک سایه چشم خارجی و اصل

معرفی بهترین سایه چشم از برند خارجی و اصل

هزینه کردن برای خرید انواع سایه دشوار و نشدنی‌ست. پس بهترین پالت سایه چشم باید انواعی از سایه های مات، شاین و اکلیلی را کنار خود داشته باشد. پالت های سایه چشم کیکو میلانو اصل ایتالیا با شناخت بر سلیقه مشتریان و نیاز های بانوان خوش سلیقه، بهترین پالت سایه طراحی شده در تناژ رنگی مختلف و انواع متفاوت است تا شاهد لبخند رضایت شما حین استفاده از این محصولات باشیم.

بهترین سایه چشم برای عروس کدام نوع است؟

بهترین سایه چشم برای عروس کدام نوع است؟

عروسی شما شبی‌ست که باید زیباترین و درخشان‌ترین مخلوق خدا باشید. بنابراین سعی کنید پیش از جشن، میکاپ های مختلفی بر روی صورت تان امتحان کنید تا آرایش هایی که به چهره تان بیشتر می‌نشینند را بشناسید. سایه چشم اکلیلی و مات در کنار یکدیگر، برای میکاپ عروس فوق‌العاده هستند؛ البته به شرطی که میکاپ آرتیستِ شما از یک پالت سایه چشم معتبر و اورجینال استفاده کرده و مهارت لازم برای استفاده از آن را هم داشته باشد!

بهترین سایه چشم برای مبتدی ها چندتایی است؟

بهترین سایه چشم برای مبتدی ها چندتایی است؟

همه‌ی ما خانم ها یک روز برای اولین بار دست به آرایش صورت مان زده‌ایم. طبیعتا آن روز آرایش درجه یکی روی چهره پیاده نکردیم؛ اما لذت مبتدی بودن مان را هنوز به خاطر داریم. افراد مبتدی برای کار با سایه چشم بهتر است به سراغ پالت های کوچک 4 تایی یا 6 تایی سایه چشم کیکو میلانو رفته و بیشتر با سایه های مات کار کنند. در مدت زمان کوتاهی، می‌توانید مهارت خود را برای استفاده از سایه چشم افزایش دهید و بهتر بدرخشید.

انتخاب پالت سایه چشم اصل و اورجینال

انتخاب پالت سایه چشم اصل و اورجینال

خرید لوازم آرایش و مخصوصا بهترین سایه چشم اصلا کار ساده و بی‌دردسری نیست! دست ما خانم ها باید هنگام خرید سایه چشم باز باشد تا بهترین سایه چشم را انتخاب کنیم. بنابراین بهترین فروشگاه و بهترین برند آرایشی باید بیشترین دقت را بر نیاز های ما بانوان داشته و محصولات متنوعی را برای‌مان موجود کند؛ اعم از سایه های چشم پودری (به‌صورت پالت سایه و تک رنگ)، سایه چشم مایع و سایه مدادی.

پالت های سایه چشم 4 تایی، 6 تایی، 9 تایی، 10 و 12 تایی کیکو میلانو در کنار سایه های مایع و مدادی این نیاز را مرتفع کرده و گزینه های زیادی را برای انتخاب مقابل ما گذاشته‌اند. با استفاده از یک پالت سایه چشم اورجینال و قیمت مناسب می‌توانیم رنگ جذابیت را بر چهره مان بپاشیم تا خاص‌تر جلوه کنیم.

در پایان…

انتخاب بهترین سایه چشم در میکاپ در ابتدا رابطه مستقیم با سبک آرایش مورد نظر شما  دارد. به این معنی که انتخاب رنگ ها و همچنین روش استفاده از عمق رنگ و خطوط آن باید طبق اصول و قوانین موجود در سبک میکاپ مربوطه انجام شود. سبک های بسیاری در آریش وجود دارد که تعیین کننده شیوه کار در تک تک اعضاء چهره است. از این سبک ها می‌توان سبک کلاسیک، سبک اروپایی، سبک عربی و… را نام برد. در هر یک از این سبک ها با توجه به انتخاب رنگ اولیه و همچنین رنگ های مکمل، تنوع رنگ ها در باقی اجزای چهره انتخاب شده و باید تا آخرین مرحله طبق اصول تعریف شده انجام شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پرفروش
لوگو کالدو برندز
ورود | ثبت نام
لطفا برای ادامه، شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید:

با ورود یا ثبت نام در کالدو برندز
تمامی قوانین و مقررات را می‌پذیرم.