حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

پرسش‌ها و پاسخ‌های متداول – اطمینان از اصالت کالا

کالدو برندز خود را به صداقت و کیفیت در محصولاتی که به شما مشتریان عرضه می‌کند مقید می‌داند. موفقیت کالدو برندز و جایگاهی که در بین شرکت‌ها، پیچ ها و وب‌سایت‌های دیگر دارد به خاطر صداقت در کار و توجه بسیار زیاد به اورجینال بودن محصولاتمان است.

فروشگاه کالدو برندز با مشتریان خود صادق است و محصولات اورجینال را از خود کشورهای سازنده محصول به صورت محدود وارد کرده و عرضه محصولات “های کپی” (محصولات کپی یا تحت لیسانس) از ترکیه و دوبی و کشورهای همسایه را ندارد و به جای محصولات اورجینال به مشتریان خود نمی‌دهد.

محصولات اورجینال: به محصولاتی گفته می شود که خود شرکت سازنده محصول آن محصول را تولید کرده باشد.

دقت کنید که محصولات اورجینال در اصل به محصولاتی گفته می شود که تمام قواعد و قوانین و فرمولاسیون محصولات در آن رعایت شده باشد. همچنین بالاترین حد استانداردهای ممکن شرکت و محصول را اعمال کرده باشد.

محصولات غیر اورجینال: محصول غیر اورجینال به محصولی گفته می شود که کیفیت و استاندارد محصول به حدی نیست که در حد «رضایت بخش» باشد. متأسفانه محصولات “های کپی” برای اینکه برای شرکت های تحت لیسانس به صرفه تولید شود و سود بیشتری داشته باشند، این محصولات را با کیفیتی بسیار پایین‌تر از استاندارد معمول برای محصول در نظر می‌گیرند.

استفاده از محصولات تحت لیسانس باعث می‌شود که به سلامت و زیبایی شما آسیب برسد. محصولات فیک یا تقلبی مطمئناً برای زیبایی و سلامت شما مضر هستند.

این محصولات بر اساس کیفیتی که در کشور خود تولید می شوند، قیمت ثابتی دارند.

برای مثال اگر برند کیکو میلانو محصولی را قیمت‌گذاری کند، این قیمت، قیمت پایه برای فروش به کل دنیاست. وقتی شما از این برند محصولی را خریداری کنید ۲۲ درصد مالیات ارزش افزوده آن کشور هم از شما گرفته می‌شود. بنابراین باید هزینه ارسال + مالیات ۲۲ درصد + قیمت پایه محصول را حساب کنید تا قیمت نهایی محصول به دست آید.

حال قیمت پایه اکثر محصولات برند در دنیا کاملاً مشخص و ثابت است. حتی اگر در برخی از ماه های سال جشنواره های تخفیفی برگزار شود نمی‌توان تعداد بیشتر از ۲ قلم کالا از یک محصول را خریداری کرد و محدودیت خرید برای افراد وجود دارد.

 

لوگو کالدو برندز
ورود | ثبت نام
لطفا برای ادامه، شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید:

با ورود یا ثبت نام در کالدو برندز
تمامی قوانین و مقررات را می‌پذیرم.