حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

پرسش‌ها و پاسخ‌های متداول – ضمانت و بازگشت کالا

برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت محصولات اینجا را بخوانید.

تمامی کالاهای فروشگاه کالدو برندز ۷ روزه بازگشت کالا هستند. برای اطلاع دقیق، شرایط بازگشت کالا را بخوانید.

در موارد زیر امکان استفاده از گارانتی کالدو برندز وجود دارد:

  1. ۱ –  تعویض سلیقه‌ای
  2. ۲ –  ایراد فنی
  3. ۳ –  مغایرت کالای تحویل‌شده با اطلاعات مندرج در وب‌سایت
  4. ۴ –  ایراد ظاهری (خط‌‌‌و‌خش، شکستگی، خوردگی و…)

    موارد اعلام‌شده باید طی ۷ روز و مطابق با شرایط ذکرشده در رویه سرویس خدمات پس از فروش کالدو برندز باشد. برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا اینجا را بخوانید.

بعد از تماس با پشتیبانی کالدو برندز و ثبت مرجوعی کالا در حساب کاربری خود، خدمات از طریق پست صورت می‌گیرد و هزینه پست به عهده کالدو برندز است.

نیاز است کالای مرجوعی را در شرایط اولیه قرار داده و برگه مرجوعی را که همراه بسته ارسال شده، پس از تکمیل به همراه کالا ارسال کنید. برای سفار‌ش‌های پستی لازم است کالا را با پست دولتی به آدرس کالدو برندز ارسال کنید، فیش پرداخت هزینه پستی را هم نزد خود نگه داشته و از طریق ایمیل برای کالدو برندز بفرستید.

آسیب‏‏‌دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به پشتیبانی کالدو برندز اطلاع‌رسانی شود.

از آنجا که کالدو برندز بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات را تضمین می‌کند، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل‌ونقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل‌ونقل است و کالدو برندز تنها در صورت تایید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

حتما کارتن و جعبه اصلی محصولات را نزد خود نگه دارید و از دور ریختن آن جداً خودداری کنید. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به کالدو برندز بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

کالای آسیب‌دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن را باید به همان شکلی که تحویل گرفته‌اید به همراه صورت‌جلسه رسمی شرکت حمل‌کننده و فاکتور به پشتیبانی کالدو برندز ارسال کنید.

در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه تحویل قابل‌‌مشاهده باشد، می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کنید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به کالدو برندز بازگردانده شود.

این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری را (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، شامل نمی‏‏‌شود.

اگر علت مرجوعی کالا، ایراد فنی، مغایرت کالا یا ایراد ظاهری باشد، ارسال و بازگرداندن کالا از سراسر کشور به انبار کالدو برندز به‌صورت رایگان صورت می‌گیرد.

درصورتی که درخواست مرجوعی شما از نوع تعویض سلیقه‌ای باشد، هزینه ارسال به انبار کالدو برندز بر عهده شماست.

درصورتی که از مرجوع کردن کالا اطمینان دارید، ابتدا باید با مرکز پشتیبانی کالدو برندز ارتباط برقرار کنید تا امکان مرجوعی توسط کارشناسان بررسی شود. بعد از تایید کارشناسان کالدو برندز باید درخواست مرجوعی خود را در حساب کاربری‌تان در بخش مربوطه ثبت کنید و سپس کارهای پستی آن را انجام دهید.

برای اطلاع دقیق، شرایط بازگشت کالا را بخوانید.

لوگو کالدو برندز
ورود | ثبت نام
لطفا برای ادامه، شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید:

با ورود یا ثبت نام در کالدو برندز
تمامی قوانین و مقررات را می‌پذیرم.