حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

پرسش‌ها و پاسخ‌های متداول – پیگیری سفارش

بعد از ثبت سفارش، کارشناسان فروش کالدو برندز از طریق تماس تلفنی، ایمیل و چت آنلاین آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره وضعیت سفارش، مراحل ارسال، رویه مرجوعی و… هستند.

زمان دریافت کالا از طریق پست، ۲ تا ۵ روز کاری بعد از تحویل به پست به دست شما می‌رسند.

اگر کالا در زمان مشخص‌شده، به شما تحویل داده نشد، از طریق تماس تلفنی، ایمیل و چت آنلاین، پشتیبانی کالدو برندز را در جریان امر قرار دهید تا پیگیری‌های لازم انجام شود.

بله، امکان انصراف از خرید در تمام مراحل از ابتدای ثبت سفارش تا زمان تحویل به مشتری وجود دارد. اما اگر کالا به دست شما رسید و از خریدتان منصرف شدید، طی ۷ روز فرصت اعلام انصراف از خرید دارید که باید در این مورد در نظر داشته باشید هیچ‌گونه دخل‌وتصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک صورت نگیرد. چنین مواردی امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد؛ حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که بسته‌بندی کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن هم الزامی است.

خیر، در حال حاضر امکان اضافه کردن کالای جدید بعد از پرداخت و ثبت سفارش، به سبد خرید وجود ندارد. در عوض تا قبل از ارسال کالا می‌توانید کالاهای جدید را سفارش دهید تا با هم برای شما ارسال شود.

بله در صفحه حساب کاربری شما قسمتی با نام «سفارش‌های من» وجود دارد که با وارد شدن به این بخش، می‌توانید جزئیات خریدهای قبلی خود از کالدو برند را مشاهده کنید.

خیر، با هدف کمک به حفظ محیط زیست و مصرف کمتر کاغذ، در کالدو برندز صورت‌حساب فیزیکی صادر نمی‌شود. با این حال می‌توانید صورت‌حساب سفارشتان را به صورت آنلاین در حساب کاربری خود ببینید و در صورت نیاز اقدام به چاپ آن نمایید.

اگر به هرگونه مشکلی با کالای دریافتی برخورد کردید، در سریع‌ترین زمان با پشتیبانی کالدو برندز تماس بگیرید. ایراد ظاهری یا کسری اقلام همراه کالای خریداری‌شده، باید حداکثر ظرف ۲۴ ساعت گزارش شود و ایرادهای فنی، شامل سرویس ضمانت ۷ ‌روزه بازگشت کالا هستند.

لوگو کالدو برندز
ورود | ثبت نام
لطفا برای ادامه، شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید:

با ورود یا ثبت نام در کالدو برندز
تمامی قوانین و مقررات را می‌پذیرم.