حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

پرسش‌ها و پاسخ‌های متداول – روش‌های پرداخت

برای پرداخت مبلغ سفارش‌های خود‌ می‌توانید به صورت آنلاین و از تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام نمایید.

اولویت کالدو برندز برای پرداخت سفارش‌های آنلاین شما استفاده از رمز پویا و درگاه بانکی است بنابراین نیاز به دریافت رمز پویا برای کارت بانکی خود دارید. فعال‌سازی رمز پویا به‌راحتی از طریق شعب یا خودپردازهای بانک صادرکننده کارت بانکی‌تان امکان‌پذیر است.

در صورتی که امکان پرداخت از طریق درگاه بانکی را ندارید جهت تسهیل در پرداخت شما در موارد خاص امکان پرداخت از طریق کارت به کارت، پرداخت از طریق کیف پول‌های الکترونیکی مانند وب مانی (Webmoney)، صرافی تاپ چنج (Topchange)، صرافی نوبیتکس (Nobitex) و ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین، اتریوم، تتر و … هم میسر است. برای اطلاعات بیشتر از نحوه انجام پرداخت از این طریق با پشتیبانی سایت کالدو برندز هماهنگ کنید.

با توجه به این که مبلغ کسرشده در تراکنش‌های ناموفق وارد حساب کالدو برندز نمی‌شود و نزد بانک محفوظ می‌ماند، به دلیل مغایرت بین بانکی بازگرداندن آن به حساب شما نیز بر عهده بانک عامل است. انجام شدن این فرآیند در سیستم بانکی کشور معمولا بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت زمان نیاز دارد.

در صورتی که بعد از ۷۲ ساعت مبلغ برگردانده نشد و از طرف بانک اعلام شد که مبلغ به حساب کالدو برندز واریز شده است، با پشتیبانی کالدو برندز ارتباط برقرار کنید.

هنگام دریافت این خطا، بعد از یک فاصله زمانی کوتاه دوباره تلاش کنید پرداخت را به انجام برسانید و اگر باز هم ناموفق بودید، با پشتیبانی کالدو برندز تماس بگیرید.

لوگو کالدو برندز
ورود | ثبت نام
لطفا برای ادامه، شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید:

با ورود یا ثبت نام در کالدو برندز
تمامی قوانین و مقررات را می‌پذیرم.